5 Ekim 2009 Pazartesi

Gelsin "M"

kuru kelimelerle dile getiriyorum hislerimi. öyle ki bir damlayla bile canlanıyor kurumuş topraklarım. ne hissettiğimi de bilmiyorum. şu an epey karmaşığım aslına bakarsan. belki hiç bahsetmemeliyim sana. bir şekilde kayıpsın. uzak durmayı yeğledikçe sen, iyice yaklaştım hep. yarın çok geç olacaktı ve bugün sondu. bugün, son.

hayır, bir fırsat kollamadım hiç. ve beklemedim. karalanmış kağıtların üzerine senle başlayalım istedim çiziktirmeye. sanırım fazla salça oldum, o da olmadı. olmaması için bir sebep göremiyorum. fazla abartabiliyorum bazen. sanırım üstüne çok düştüm. hiçbir zaman yakınlık-uzaklık arasında duramadım zaten. bir taraf illa ağır bastı. uzun zamandır hissetmediğim bir şeyi hissettim sende, göremediğim ışığı gördüm, tutmak istedim ellerini, kapıları çekmek istedim ardına kadar ki karanlığı kovayım artık. senle olmak istedim. senle ısınabileceğimi düşündüm. benle tamamlanırsın dedim, öyle görünüyordun çünkü. aleladeydi her şey. istedin beni. belki istemedin, şimdi dönüp bakınca her şey öylesine bulanık. bunlar hiçbir şey ifade etmedi senin için, anlamadın belki. bilmiyorum. sana açıklamak zor olacak, susmayı yeğliyorum o yüzden.

bugün son. inan çok uğraştım ama dile getirmesi zor bunu takdir edersin ki. zaten ciddi bir şey konuştuğumuz da olmadı senle hiç. bundan sonrası da aksın madem. ben de perdelerimi çekiyorum. gelme bana, ben geri dönüyorum çünkü. :)

4 Eylül 2009

1 yorum: